POSELSTVÍ MANDAL:

POSELSTVÍ MANDAL


Není čeho se obávat

Nic se neděje okolo nás i v našem životě zcela náhodou. Vše má svůj smysl, vše má svůj sled událostí, vše se děje a vše  se tvoří proto, abychom prošli prožitím určitého děje, určitých pocitů a skrze ně se učíme a probouzíme se ke světlu. Není potřeba se obávat ani pociťovat strachy. Obava a strach jen brzdí náš vývoj a postup. Vše se děje pro naše největší dobro. Proto se neobávej ničeho co se přihodí ve tvém životě-vše je totiž v pořádku.


8.5.2017


Zázrak

Čekáš na zázrak? Čekáš, že Bůh nebo nějaká jiná energie tě změní a vyléčí? Tak čekáš marně. Vše máš jen ve svých možnostech. Jen ty rozhoduješ a jen ty vše změníš. Pak nastane ten zázrak a bůh tě obejme. Ale pokud nenastane tvé vlastní úsilí, tvá vlastní změna, tak se nic takového nestane. Proto se rozhodni a pojď naproti Bohu, ať tě smí obejmout ve své nekonečné lásce. Pojď, čeká jen na tebe a náruč má otevřenou.

12.4.2017


Správný směr

Nevíš jak si vybrat kudy se má ubírat tvá cesta? Je přece tolik možností a tolik máš na výběr. Každá cesta je ta správná, pokud to přináší potěchu tvé duši, ale je za potřeba být sám sebou a nevytvářet něco jen proto, že to řekne někdo druhý.Pokud to ty sám necítíš jako správné, pokud tvá duše s tím nesouhlasí, takto nedělej-to znamená, že směr není správný. Vše je správné pokud je tvá duše spokojená. Ona ví co je pro tebe správné a kudy máš jít. Projdi a seznam se se vším co tě cestou potká-nepřišlo to přece náhodou. Ale nepodléhej iluzi, že jen toto je správné, že již nic jiného neexistuje-pak se z toho stává závislost. Existence nabízí tolik možností a kontrolkou je tvá duše.

24.2.2017Světlo v srdci

Tvé srdce je zdroj Boží lásky a světla. Pokud se řídíš svým srdcem nemůžeš sejít z cesty a vždy jdeš za světlem. Kdykoliv jsi v emocích a v egu, najdi si chvilku klidu a zaměř se na své duchovní srdce a poslouchej. Pak se můžeš rozhodnout jestli poslechneš ego nebo srdce. Ego má sice líbivé a někdy logické vysvětlení a řešení, ale srdce zná jen lásku a vždy tě povede světlem a láskou a to je ta jediná správná cesta.

 14.2.2017


 

Poznej svoji duši

 Tvá duše je neskutečně krásná a nádherná. Je tam uvnitř tvého chrámu, uvnitř tohoto obydlí. Tvá duše si vybrala toto tělo, aby mohla skrze něj se otevřít a najít a pochopit všechno dosud nepoznala. Miluj svůj chrám a miluj svoji duši, protože obojí je dokonalé a stvořené bohem a jeho nejvyšší energií. Poznej svoji duši a nech, aby k tobě promlouvala, protože ona má vědomí boha a nikdy tě nezavede do tmy, ale bude tě provázet cestou světla a lásky. Tvá duše zná boží lásku. Jen jí nech-ať tě vede na tvé cestě.

27.9.2017